• SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Sprawdzona jakość

O nas

Bracia Mydlarze to imprezowicze.

Taka jest prawda.

I to właśnie na jednej z imprez okazało się, że łączy nas fascynacja kosmetykami naturalnymi. Naturalnie, zaczęło się od mydeł. Zanim Sebastian na dobre rozkręcił się z opowieścią o samodzielnej produkcji, Krystian kręcił już pierwsze mydło, choć myślami był w świecie peelingów, balsamów, kul i soli do kąpieli. Karol na początku trzymał się jeszcze z dala od garnków, ale od razu blisko biznesplanu. I tak się zaczęło – zakładanie firmy, marzenia o pracowni, zamawianie surowców, dokumentacja i najważniejsze – tworzenie receptur. Jeszcze przez kilka dni bawiło nas zwracanie się do siebie per „członku zarządu”, ale już wróciliśmy do swoich imion.

Karol, Krystian i Sebastian – Bracia Mydlarze.

Czołem!

Jak to w rodzinie bywa, nie lubimy się kłócić, ale musimy. No dobra, lubimy, bo wiemy, że te wszystkie niesnaski prowadzą nas do wspólnego celu - jak najlepiej zadbać o Twoją skórę i sprawić, by codzienna pielęgnacja ciała była największą przyjemnością dnia, na równi z poranną kawą lub… wieczorną lampką wina. Teraz nareszcie, po długich miesiącach pracy, witamy Cię w naszym sklepie internetowym. Miło Cię tu widzieć!

A skoro do nas trafiłeś...

... to znaczy, że kierujemy się w życiu podobnymi wartościami. My też wierzymy w moc najwyższej jakości olejów roślinnych, ziół, maseł i olejków eterycznych. Siła tkwi w prostocie i w naturze. Matkę Ziemię traktujemy z należnym jej szacunkiem, dlatego do pakowania paczek nie używamy plastiku. Tak jak Matka Ziemia kochamy zwierzęta, dlatego nasze produkty są i zawsze będą wegańskie. Przede wszystkim jednak wierzymy w ludzi, dlatego uwielbiamy spotykać się z Wami osobiście, co czasami udaje się przy okazji różnych targów. A kto przybił nam piątkę, ten wie, że w tych spotkaniach jest więcej żartów i długich rozmów, niż handlu.

Bliscy mówią o nas „Fabryka relaksu”. Też możesz tak o nas mówić. Będzie nam miło, jeśli zostaniesz nam bliski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl